"Інтерпайп" планує випуск євробондів на суму до $300 млн

Все про економіку та фінанси

"Інтерпайп" має намір випустити нові євробонди на $300 млн. Такі плани компанії зафіксовані в оприлюдненому в четвер у системі розкриття інформації НКЦБФР повідомленні ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" ("Інтерпайп НТЗ") з приводу схвалення 7 квітня поточного року наглядовою радою підприємства значних угод, пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, наглядова рада дала згоду на вчинення товариством значного правочину з надання поруки і, відповідно, дала згоду на укладення окремого договору поруки (individual suretyship deed) між товариством як поручителем і трастовою компанією Madison Pacific Trust Limited (Гонконг) як довірчим керуючим облігаціями.

У документі наведено перелік пов`язаних компаній, які будуть відповідати за зобов`язаннями запланованих до випуску облігацій.

Передбачається, що холдингова компанія "Інтерпайпу" Interpipe Holdings Plc. випустить і розмістить на міжнародних ринках капіталу облігації на загальну основну суму, що не перевищує $300 млн з процентною ставкою, що не перевищує 8% річних, і терміном погашення не більше п`яти років.

Раніше керівництво "Інтерпайпу" заявляло, що розглядає можливість випуску нових євробондів. 

Як повідомлялося, "Інтерпайп" в кінці січня 2021 року повідомив про достроковий повний викуп євробондів з терміном погашення в 2024 році на загальну суму $309 млн 192,058 тис., виконавши свої зобов`язання, взяті при проведенні реструктуризації заборгованості в жовтні 2019 року.

У жовтні 2019 року "Інтерпайп" оголосив про реструктуризацію своєї заборгованості, яка була оформлена новим випуском єврооблігацій-2024 і банківськими кредитами на загальну суму $400 млн.

"Інтерпайп" - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У структурі холдингу п`ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь" .

Кінцевим власником Interpipe Limited є Віктор Пінчук і члени його сім`ї.