Імпорт електроенергії з Білорусі поновлюється на 21 листопада

Все про економіку та фінанси

Імпорт електроенергії з Білорусі після припинення постачання на 18-20 листопада планується на 21 листопада, свідчать дані на сайті ENTSO-E, пише "Енергореформа".

Згідно з даними на сайті, які оновлюються за кілька годин до постачання, на всі години доби неділі імпорт планується обсягом 415 МВт щогодини, як це було з 9 до 17 листопада. Добовий обсяг імпорту становить близько 2% споживання е/е.

Раніше Міненерго Білорусі повідомляло, що з 18 листопада припинить нещодавно відновлені постачання електроенергії в Україну. Перед цим було відключено від мережі через спрацювання системи автоматичного захисту енергоблок №1 БелАЕС. 19 листопада о 14:04 його було включено до мережі.

Імпорт електроенергії в Україну з Білорусі після відмови НКРЕКП продовжувати з 1 листопада заборону поновився 6 листопада з 5 МВт щогодини, 7 листопада поставлено по 15 МВт на 4 години, 8 листопада – 400 МВт щогодини. З 9 листопада е/е з Білорусі йде по 415 МВТ щогодини. Основним постачальником е/е називалася компанія "ТЕТ Груп" Віталія Бутенка.