IFC та Укргазбанк обговорюють шляхи підтримки банку під час війни

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомляє, що днями відбулася зустріч в онлайн-форматі керівництва банку з відповідальними представниками Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка є стратегічним партнером Укргазбанку.

Як зауважує держбанк, на зустрічі сторони обговорили шляхи підтримки критичного імпорту та фінансування важливих галузей економіки під час війни.

Цитата з повідомлення Укргазбанку: "Представники Міжнародної фінансової корпорації підтримали зусилля Банку у цей важкий для країни час та запевнили у подальшій підтримці Банку.

Також Міжнародна фінансова корпорація наголосила на підтримці народу України та готовності допомогти у вирішенні нагальних проблем вітчизняного бізнесу та економіки. IFC продовжить підтримку кредитних проектів Банку та подальшого відновлення інфраструктури".

Нагадаємо, в кінці 2021 року Міністерство фінансів називало Укргазбанк найбільш готовим до приватизації серед держбанків.

Відповідно до Засад стратегічного реформування державного банківського сектору, Україна прагне суттєво знизити частку держави у банківській системі з метою створення рівних умов конкуренції для розвитку та удосконалення фінансової системи країни. Першим кроком у реалізації цього завдання стало затвердження Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить у групу Світового банку, позики для Укргазбанку з можливістю подальшої конвертації у капітал. У березні 2021 року Укргазбанк отримав кредит у сумі 30 млн євро.