ICU: суд зобов’язав нардепа спростувати дані про спекуляції банку "Авангард" з ОВДП

Все про економіку та фінанси

Прес-служба ICU повідомляє, що 13 грудня Деснянський райсуд м. Києва задовольнив позов ТОВ "Інвестиційний Капітал Україна" (ICU) до нардепа Павла Костенка («Самопоміч») щодо поширення недостовірної інформації про професійну діяльність групи ICU і нанесення шкоди її репутації. Як зазначається, відповідно до рішення суду, Павло Костенко зобов`язаний спростувати поширену ним недостовірну інформацію щодо:

- участі ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна» в операціях по «виведенню доходів з державних фінансових установ»;
- оплати ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна» «корупційних послуг» (замовлень), як інших учасників ринку так і державних службовців, задіяних в таких операціях ».

Як зауважується, суд зобов`язав П.Костенко спростувати недостовірну інформацію тим же способом, яким вона була їм поширена.

«Нагадаємо, у квітні цього року П.Костенко опублікував копію депутатського звернення до Міністерства фінансів України, НБУ, НКЦПФР, а також ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" з вимогою надати інформацію про угоди, які проводили ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна" і ПАТ "Банк Авангард" в 2015 році.

У своєму зверненні він навів кілька прикладів спекулятивних, на його погляд, операцій з ОВДП, які нібито приводили до отримання значного спекулятивного доходу учасниками торгів. Однак ні в одній операції, на які вказав П.Костенко, ні ТОВ "Інвестиційний Капітал Україна", ні ПАТ "БАНК АВАНГАРД" не брали участі.

У травні цього року ТОВ "Інвестиційний Капітал Україна" (ICU) звернулося до Деснянського районного суду Києва з позовною заявою про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації», - констатується в повідомленні.

Про розслідування "Наших грошей" щодо сумнівного придбання групою ICU ОВДП, виведених зі збанкрутілого БГ Банку, див. тут.