Група ВТБ збільшила статутний капітал БМ Банку на 1,65 млрд грн після пом`якшення санкцій

Все про економіку та фінанси

Прес-служба БМ Банку повідомляє, що 03 листопада на позачергових зборах його акціонерів було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу, а 11 листопада учасниками розміщення була здійснена оплата акцій банку на суму 1,65 млрд грн в рамках затвердженої емісії. Після збільшення статутний капітал складе фінустанови 3,28 млрд. грн. «Купівля акцій з метою збільшення статутного капіталу здійснена за рахунок власних коштів акціонера банку», - уточнюється в повідомленні. 

Як писав Finbalance, раніше БМ Банк повідомляв, що 75% коштів, залучених від розміщення акцій, будуть спрямовані на формування резервів.

Згідно зі звітністю «БМ Банку», за підсумками січня-вересня він зафіксував збиток 463,7 млн грн (у ІІІ кварталі – 67,6 млн грн), тоді як за аналогічний період минулого року він становив 302,4 млн грн (у ІІІ кварталі-2015 – 49 млн грн).

Процентні витрати банку перевищили його процентні доходи на 33,9 млн грн.

Кредитний портфель БМ Банку за три квартали скоротився до 2,1 млрд грн (з 2,37 млрд грн на початку року). На кінець вересня резерви банку покривали кредитний портфель на 23%.

Збільшення статутного капіталу БМ Банку відбулося на фоні пом’якшення санкцій України щодо його материнської структури, яка входить в групу ВТБ.