Група Фірташ каже, що продала всі активи "Кримського титану"

Все про економіку та фінанси

Group DF Дмитра Фірташа повідомила, що ПрАТ "Ukrainian Chemical Products" (раніше "Кримський Титан"), виробник діоксиду титану, продало всі свої активи в Криму компанії "Російський титан" (РФ), пише "БізнесЦензор".

Зазначається, що умови угоди передбачають, що все рухоме та нерухоме майно колишнього заводу "Кримський титан" переходить у власність покупця. Угода закрита, відповідні зміни внесені органами державної реєстрації України до реєстрів.

"Через політичні обставини цей актив втратив свою економічну привабливість. Не маючи контролю за цим активом з 2016 року, група шукала можливість його продажу", – йдеться у повідомленні.

У Group DF нагадали, що у 2014 році українське ПрАТ "Кримський титан" було перереєстровано з Армянська у Києві, потім Group DF перейменувала його на Ukrainian Chemical Products. Власником Ukrainian Chemical Products є Ostchem Germany GmbH (Гамбург, Німеччина).

ТОВ "Російський титан" (Петрозаводськ, Карелія) було створено у липні 2021 року зі статутним капіталом 10 тис. руб. Його засновниками виступили Сергій Романенко – 50%, Роман Степанов (є директором) – 30% та Сергій Максимов – 20%. Основним видом діяльності вказано видобуток та збагачення титаномагнієвої сировини.