Греф: угода про продаж Сбербанку структурована, чекаємо рішення НБУ

Все про економіку та фінанси

Глава російського Сбербанку Герман Греф в ході Давоського форуму заявив, що угода з продажу однойменної української "дочки" структурована й необхідний дозвіл регулятора, пише російське агентство ТАСС.

"У нас все підготовлено. Питання в тому, чи дасть нам дозвіл на продаж банку влада України - ось це головне", - сказав банкір.

Нагадаємо, меншу українську «дочку» Сбербанку – невеликий VS Bank – в кінці минулого року придбав Сергій Тігіпко.

Прес-служба НБУ в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" повідомила, що Нацбанк продовжує вивчати пакет документів на узгодження придбання білоруським "Парітетбанком" значної участі в ПАТ "Сбербанк".

"Наразі отримані НБУ документи для погодження набуття значної участі в ПАТ Сбербанк" перебувають на розгляді. За результатами розгляду громадськість буде проінформована додатково", - зазначили в прес-службі НБУ.

У Нацбанку також нагадали, що відповідно до ст. 34 закону "Про банки і банківську діяльність", регулятор розглядає відповідні документи протягом трьох місяців від дати отримання повного пакета.

Як повідомлялося, НБУ 21 грудня 2017 року одержав від Управління справами президента Республіки Білорусь пакет документів на узгодження придбання через АТ "Парітетбанк" значної участі в ПАТ "Сбербанк" (Київ) в розмірі 100% його статутного капіталу.