ГПУ підозрює першого заступника глави Мінфіну в розтраті держкоштів

Все про економіку та фінанси

Генпрокуратура оголосила про підозру у вчиненні злочину першого заступника міністра фінансів Анатолія Мярковського, який підозрюється в розтраті державних коштів при проведенні виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв`язку. Про це заявив генпрокурор Віталій Ярема, повідомляє «РБК-Україна».

"Сьогодні підготовлено і вже декому оголошено підозру у скоєнні цього злочину, зокрема, колишньому Президенту Януковичу, колишньому прем`єр-міністру Азарову, колишньому міністру фінансів Колобова, першому заступнику міністра фінансів Мярковського чинного, вже оголошено підозру", - заявив Ярема.

За його словами, на даний момент встановлено, що в період з жовтня 2010 по липень 2013 р. четвертий Президент України Віктор Янукович за попередньою змовою з групою осіб, зокрема з тодішніми прем`єром Азаровим, міністром фінансів Колобовим, Мярковським, головою Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації Геннадієм Рєзніковим, членом наглядової ради "Укртелеком" Сергієм Дзеніком та директором товариства "ЕСУ" Іллею Солодовським, зловживаючи службовим становищем, діючи всупереч державним інтересам, умисно з корисливих мотивів організували фінансування за рахунок державного бюджету виконання робіт по споруді виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв`язку, яка згідно з умовами приватизації "Укртелеком" та договорами купівлі-продажу від 11 березня 2011 р. повинно було відбутися за рахунок коштів власників "ЕСУ".