Гонтарева: Поліщук заборгував банкам і Фонду гарантування 23 млрд грн.

Все про економіку та фінанси

Глава НБУ Валерія Гонтарева в ефірі телеканалу ICTV заявила, що колишній бенефіціар банку «Михайлівський» Віктор Поліщук заборгував українським банкам та Фонду гарантування 23 млрд грн.

В інфографіці Нацбанку уточнюється, що В. Поліщук "понад два роки не обслуговує більшість банківських кредитів", причому 1,3 млрд грн - видані банком "Михайлівський" (див. нижче).

Довідково

За даними Фонду гарантування на 01 жовтня, вкладникам банку «Михайлівський» у межах гарантійної суми було виплачено 1,18 млрд грн (95,8% запланованих виплат). Це без врахування вкладів, які залучалися через «Михайлівський» спорідненими з ним фінансовими компаніями.

Про інсайдерські кредити в портфелі банку «Михайлівський» (у т.ч. супровідні кримінальні провадження) читайте тут і тут.

Про боргові вимоги ліквідатора банку «Фінанси та кредит» на 1,4 млрд грн до компаній, які можуть бути пов’язані в т.ч. з Поліщуком, див. тут.

Неофіційні дані щодо реструктуризації Ощадбанком кредитів на суму під 20 млрд грн для структур, нечужих В. Поліщуку, читайте тут і тут.

Про співпрацю банку «Михайлівський» В. Поліщука та групи ICU, співвласником якої до призначення главою Нацбанку була В. Гонтарева, див. тут.