Гонтарева підтримує реструктуризацію боргів "Мрії", яка проведена за участі ICU

Все про економіку та фінанси

Агрохолдинг «Мрія» на своєму сайті повідомив, що НБУ «заявив, що підтримує реструктуризацію боргу агрохолдингу «Мрія» у розмірі $1,1 млрд перед міжнародними кредиторами».

«Представники НБУ схвалили кроки, зроблені компанією з метою узгодити Основні умови реструктуризації боргового портфеля з Координаційними комітетами банків-кредиторів і бондхолдерів. Також у Національному банку підкреслили, що такий підхід повністю відповідає інтересам країни в цілому.

Згідно з заявою прес-служби Національного банку, реструктуризація боргу стане успішним прецедентом захисту прав інвесторів та кредиторів в Україні і продемонструє, що в Україні можлива комплексна реструктуризація боргу між усіма кредиторами в рамках українського законодавства.

Такий узгоджений та відкритий підхід до реструктуризації не лише забезпечить рівні умови для всіх кредиторів, але й стане позитивним прикладом для інших компаній, які ведуть бізнес в Україні», - йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, що в реструктуризації боргів агрохолдингу «Мрія» брала участь компанія ICU, про що публічно заявляли її представники.

Співвласником ICU до призначення главою НБУ була Валерія Гонтарева.