Главою департаменту закупівель НБУ призначений Андрій Телюпа

Все про економіку та фінанси

НБУ повідомив, що за результатами відкритого конкурсного відбору на посаду директора Департаменту закупівель Національного банку з 11 січня 2022 року призначено Андрія Телюпу.

До сфери компетенції новопризначеного директора належатимуть, зокрема, такі основні завдання:

- методологічне забезпечення процесу закупівельної діяльності;
- координація в Національному банку процесу планування закупівель товарів, робіт і послуг, методологічне забезпечення закупівель, забезпечення проведення спрощених закупівель, процедур публічних закупівель за кошти Національного банку (відкриті торги, конкурентний діалог, процедура торгів з обмеженою участю, переговорна процедура закупівлі), організація та проведення допорогових закупівель із використанням електронної системи закупівель;
- забезпечення діяльності уповноважених осіб, відповідальних за організацію та проведення закупівель, відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі";
- методологічне забезпечення та організація договірної роботи щодо договорів, пов’язаних із забезпеченням діяльності Національного банку.

Департамент закупівель входить до вертикалі підпорядкування “Фінансово-адміністративний та операційний блок”, що підпорядковується першому заступнику голови Національного банку Катерині Рожковій.

Нагадаємо, що Департамент закупівель створений в структурі НБУ в липні 2021 року для вдосконалення процедури власних закупівель Національного банку на базі реорганізованого Департаменту закупівель та продажів.

Довідково

До роботи в Національному банку Андрій Телюпа з 2020 року очолював Офіс трансформації закупівель АТ “Укрзалізниця”. Крім того, з жовтня 2017 року до травня 2020 працював керівником проєктів реформ у команді підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Має більше 18 років досвіду у сфері закупівель у хімічній, автомобільній, харчовій промисловості, у галузі зовнішньоекономічної діяльності та в державному секторі.

Андрій Телюпа у 2004 році закінчив Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій (спеціальність “Міжнародна економіка”, додаткова спеціальність “Перекладач (англійська та німецька мови)”). У 2017 році закінчив Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) (спеціальність “MBA in Public Administration”).