Глава правління банку "Михайлівський" звільнений з посади, - офіційно

Все про економіку та фінанси

Банк «Михайлівський» у системі розкриття інформації НКЦПФР повідомив, що 18 травня його спостережна рада ухвалила рішення про звільнення з 19 травня з посади глави правління Ігоря Дорошенка (підстава - заява І. Дорошенка).

Він перебував на цій посадi з 27 вересня 2013 року.

Із 20 травня в. о. глави правління призначений Денис Панфілов – «до отримання вiд Нацiонального банку України погодження кандидатури на посаду голови правлiння банку».

Упродовж останнiх п’яти рокiв Д. Панфiлов обiймав наступнi посади: перший заступник директора – керiвник бiзнесу крупних та VIP-корпоративних клiєнтiв розрахункового центру м. Києва ПАТ КБ «Приватбанк»; заступник голови правлiння ПАТ «Банк Михайлiвський».

Неофіційні джерела журналіста, ведучого програми "Гроші" (1+1) Олександра Дубінського пов`язують звільнення І. Дорошенка в т.ч. з можливим об`єднанням банку "Михайлівський" та "Платинум Банку".

Редакція Finbalance не має офіційних підтверджень цієї інформації та готова опублікувати офіційні коментарі всіх згаданих структур з цього приводу. 

Додамо, що два дні тому представник банку "Михайлівський" на Інтернеті-форумі закликав не спекулювати непідтвердженою інформацією щодо банку.

Матеріал Finbalance про офіційні показники банку "Михайлівський" (у т.ч. специфіку кредитування бізнесу) див. тут. Про дивні судові дискусії банку з НБУ - тут.

Неофіційну інформацію газети "Дзеркало тижня" про реструктуризацію Ощадбанком мільярдних боргів компаній, нібито пов`язаних з акціонером банку "Михайлівський" - Віктором Поліщуком (співвласник "Ельдорадо", "Гуллівера"; його дружина - нібито племінниця дружини російського прем`єра Медведєва) - див. тут.

Про судовий спір ліквідатора банку "Фінанси та кредит" на 1,4 млрд грн з компаніями, які пов`язують у т.ч. з В. Поліщуком, читайте тут.

Про фінансовий стан Платинум Банку (потребу докапіталізації; допущений дефолт по стабкредиту НБУ; проблеми з поверненням 250 млн грн депозиту для компанії "МТС-Україна"; розслідування правоохоронців щодо його акціонерів і посадових осіб) читайте тут.