Глава Ощадбанку про пільгову реструктуризацію боргів Поліщука: Гонтарева - в курсі

Все про економіку та фінанси

Глава правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв’ю агентству «ЛігаБізнесІнформ» прокоментував неофіційну інформацію про реструктуризацію Ощадбанком кредитів на пільгових умовах на суму близько 20 млрд грн для групи компаній Віктора Поліщука (який контролював збанкрутілий банк «Михайлівський»; є співвласником «Ельдорадо», «Технополіс», ТРЦ «Гуллівер»/Gulliver):

«Є речі, які я не можу обговорювати і коментувати в силу банківської таємниці. І це саме той випадок.

Всі найбільші активи, і робочі, і проблемні, в кредитному портфелі банку - це активи, які були сформовані попереднім правлінням під керівництвом Сергія Подрезова і Дениса Кірєєва. Договірна база, процентні ставки, заставна маса, в основному були сформовані також в той період. Будь-які зміни в договірні відносини мають на меті: а) або збільшення грошового потоку в бік банку, б) або посилення забезпечення, в) або приведення у відповідність до чинного законодавства.

Сьогодні, як і рік тому, всі без винятку рішення кредитного комітету та правління банку розглядаються за участю куратора НБУ. По будь-якому з прийнятих рішень правління банку готове порозумітися і з регулятором, і з перевіряючими органами, а також обґрунтувати позицію з точки зору інтересів банку», - зауважив А. Пишний.

Детальніше про історію кредитів ім. Поліщука в Ощадбанку читайте тут.

Про співпрацю банку «Михайлівський» В. Поліщука та групи ICU, співвласником якої до призначення главою Нацбанку була В. Гонтарева, див. тут.