Тарасюк пішов з посади глави НКРЕКП, новим керівником комісії обраний Ущаповський

Все про економіку та фінанси

Голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк написав заяву про звільнення його від обов`язків голови енергорегулятора, але залишається його членом. Про своє рішення він повідомив під час засідання НКРЕКП 22 лютого увечері, констатує "Енергореформа".

"Це була остання комісія для мене як для голови НКРЕКП. Ось моя заява про звільнення з посади голови. Прямо зараз на закритому засіданні ми проведемо голосування та оберемо нового голову регулятора", – сказав Тарасюк.

"Одразу зазначу, що я не робитиму жодних гучних заяв. Зараз це точно нікому не потрібно. Я задоволений, що ми не наробили дурниць на кшталт втягування РНБО у кадрові питання. Йому зараз точно є чим зайнятися, і загалом хочу сказати, що все буде добре. Напевно, і все", – додав він.

За словами Тарасюка, інформація про нового главу енергорегулятора з`явиться на сайті найближчим часом.

P.S.

НКРЕКП повідомила, що її члени під час закритого засідання шляхом таємного голосування обрали головою регулятора Костянтина Ущаповського, пише "БізнесЦензор".

Костянтин Ущаповський народився у 1972 році в Києві. У 1996 році закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Теплові електричні станції", кваліфікація – інженер-теплоенергетик. У 2000 році - Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Фінанси", кваліфікація – економіст. Кандидат економічних наук з 2012 року. Доктор економічних наук з 2017 року. Має досвід роботи в електроенергетичній галузі більше 25 років.

29 грудня 2021 року призначений на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.