Глава МЗС Австрії закликав пошвидше ввести в експлуатацію "Північний потік-2"

Все про економіку та фінанси

Австрія закликала якомога швидше ввести в експлуатацію "Північний потік-2". Про це заявив міністр закордонних справ цієї країни Александер Шалленберг у своєму зверненні до Ради міністрів закордонних справ держав ЄС, повідомляє zn.ua з посиланням на DW.

За словами Шалленберга, що газопровід завершено, тепер його потрібно якомога швидше почати використовувати.

Шалленберг сказав, що вважає помилковим ставити під сумнів використання трубопроводу щоразу, коли у ЄС виникають дискусії з Москвою.

Австрія, як Німеччина, отримує природний газ від Росії.

Раніше повідомлялось, що Газпром продає газ Німеччині втричі дешевше, ніж європейським країнам. Про це стало відомо влітку, під час прес-конференції Путіна після переговорів з Лукашенком. "Ті, хто погодився укладати з нами в Європі довгострокові контракти, зараз можуть тільки руки потирати і радіти, інакше довелося б платити по 650. А "Газпром" в ту ж Німеччину продає по 220, у всякому разі, зовсім недавно це було", - казав Путін про ціну на газ для Німеччини.

Водночас на днях у МЗС Німеччини заявили, що спірний газопровід "Північний потік-2" з Росії до Німеччини на наразі не може отримати сертифікацію, оскільки не відповідає вимогам європейського енергетичного законодавства. Про це заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок в інтерв`ю телекомпанії ZDF.