Глава МВФ: Україна потребує постійну економічну підтримку від партнерів

Все про економіку та фінанси

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва після телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським у неділю написала в Twitter , що Україна потребує постійної фінансової підтримки з боку партнерів, констатує Lb.ua.

"Постійна економічна підтримка з боку партнерів України є необхідною для створення основ відновлення її сучасної конкурентоспроможної економіки", — зазначила К. Георгієва.

За словами В. Зеленського, він обговорив із головою МВФ забезпечення фінансової стійкості України та підготовку до повоєнного відновлення.

"Говорив сьогодні з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Про забезпечення фінансової стійкості України та про підготовку відбудови нашої держави після війни. Торкнулися конкретних напрямків можливої співпраці з МВФ як найближчим часом, так і в перспективі кількох років. Упевнений, що прогрес у наших відносинах з фондом буде відчутним", — зауважив глава держави.

Нагадаємо, за прогнозами МВФ глобальне економічне зростання через війну в Україні зазнає ще більшого скорочення, ніж прогнозувалося.