Гетманцев: реєстрація податкових накладних буде відновлена найближчим часом

Все про економіку та фінанси

Глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Телеграмі повідомив, що реєстрація податкових накладних найближчим часом відновиться та стане обов`язковою, пише "Дебет-Кредит".

"Все як у добрі старі мирні часи, тільки без скруток та фіктарів. Не ображайтеся, контроль буде жорстким, а система по-воєнному безпечна" - зауважив Д. Гетманцев

За його словами, також шукають шляхи вирішення проблеми відшкодування ПДВ: "Працюємо з міністром фінансів Марченком над тим, щоб процес відновити. Також не відразу й із застереженнями, але цілком ефективно. Йдучи на зустріч бізнесу, незважаючи на війну та зрозумілі загрози, ми відновлюємо нормальний режим роботи податкової системи країни. Звісно, ​​з винятками щодо районів бойових дій".

Нагадаємо, спочатку війни було призупинено реєстрацію ПН та РК. Тоді ДПС наголошувала, що оновлена форма податкової накладної/розрахунку коригування, з урахуванням змін, внесених наказу Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15, буде доступна платникам податків після завершення воєнного стану.