Генштаб ЗСУ: Росія планує ще одну спробу захоплення Києва

Все про економіку та фінанси

Російські окупанти планують надалі зробити ще одну спробу захопити Київ, створити нове державне утворення та включити його до складу Російської Федерації. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних Сил України Олексій Громов, пише Liga.net.

"Вірогідними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби взяття під контроль території Одеської, Миколаївської та частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору у Придністровський регіон Республіки Молдова, захоплення території Центральної України, заволодіння Києвом", – сказав Громов.

Після цього, за його словами, окупанти планують інсценувати перевибори до законодавчих та виконавчих органів, щоб привести до влади лояльні собі сили, створити "нове державне утворення" і включити його до складу РФ.

"Таким чином, противник намагатиметься досягти своєї стратегічно політичної мети. Але це його думки. На їхні думки є наша протидія", – підсумував представник Генштабу.