Генштаб ЗСУ: Росія відправила на війну проти України 330 тисяч осіб

Все про економіку та фінанси

Росія задіяла у війні проти України близько 330 тис осіб. Про це під час брифінгу 16 червня повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, пише Liga.net.

"На сьогоднішній день до широкомасштабної збройної агресії проти України Росією залучено близько 330 тис осіб", – сказав Громов.

Він наголосив, що чисельність задіяних на різних напрямках угруповань ЗС РФ становить до 150 тис військовослужбовців, які сформовані у БТГр та інші формування. З урахуванням повітряної та морської компоненти угруповання російських військ становить до 220 тис осіб.

Крім того, за його словами, РФ задіяла у війні військові частини та підрозділи мобілізаційного резерву – понад 80 000 осіб. За системою БАРС – до 7000 осіб. Федеральна служба військ Нацгвардії – до 18 тис осіб. Також проти України воюють до 8000 осіб із ПВК.

За словами Громова, характер дій противника протягом усієї повномасштабної війни, а також заяви керівництва РФ свідчать про те, що стратегічні цілі путінського режиму в Україні залишаються незмінними. Росіяни продовжують намагатися вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей, утримувати захоплені території Херсонської та Запорізької областей, а також створити сприятливі умови для наступу на Одеську та Миколаївську області.