Фонд енергоефективності в квітні виплатив ОСББ понад 77 млн грн за програмою "Енергодім"

Все про економіку та фінанси

Державна установа "Фонд енергоефективності" у квітні виплатила об`єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) понад 77 млн грн у рамках програми "Енергодім", пише "Укрінформ" з посиланням на дані установи.

Всього після запровадження в Україні воєнного стану учасникам програми «Енергодім» було виплачено грантів на загальну суму близько 97,5 млн грн.

Повідомляється також, що Фонд енергоефективності прийняв 8 заявок на участь в "Енергодомі", поданих до 24 лютого. В цілому зараз в роботі Фонду знаходиться 73 заявки на затвердження проекту, 47 ОСББ подали заявки на верифікацію виконаних заходів з енергоефективності. Станом на кінець квітня 14 проєктів завершені.

Зазначається, що Фонд енергоефективності проводить роботу щодо оцінки поточного стану учасників будівельного ринку, які можуть бути залучені до реалізації енергоефективних проектів за програмою “Енергодім”. Зокрема, триває збір інформації щодо будівельних компаній, які можуть виконувати роботи з термомодернізації багатоповерхівок у тих областях України, де не відбуваються бойові дії.

Як повідомлялося, прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності розпочався 3 вересня 2019 року. Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% - для пакета «Комплексний».