Фонд енергоефективності отримає з бюджету 100 млн грн у 2021 році та 2,6 млрд - у 2022-му

Все про економіку та фінанси

Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проект постанови про збільшення статутного капіталу Фонду енергоефективності на 100 млн грн - до 2,82 млрд грн, як це передбачено держбюджетом на 2021 рік. Кабмін планує розглянути цей документ на своєму засіданні 22 вересня [зрештою відповідне рішення було прийняте урядом, - ред.].

Додамо, що в урядовому проекті держбюджету на 2022 рік передбачено ще фінансування для Фонду енергоефективності на 2,59 млрд грн, які будуть спрямовані на поповнення статутного капіталу Фонду.

Він формується для надання грантів (безповоротної фінансової допомоги) для часткового відшкодування вартості заходів з енергоефективності серед багатоквартирних будинків, у яких створені об’єднання співвласників багатоповерхових будинків.

"Завданнями Фонду є розширення кола споживачів послуг з підвищення ефективності споживання енергоресурсів та реалізація проектів з підвищення енергоефективності та енергозбереження у житловому секторі, зокрема оснащення споживачів приладами обліку енергоресурсів, утеплення та термомодернізація будівель та приміщень тощо", - констатують у Кабміні.