Фінкомітет ВР обрав кандидатів у комісію з відбору директора Бюро економічної безпеки

Все про економіку та фінанси

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики 28 квітня провів у режимі відеоконференції спеціальне відкрите засідання, на якому розглянув питання про відбір представників Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки за поданням Комітету.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що для участі у відборі громадськими об’єднаннями, професійними спілками та їх об’єднаннями, асоціаціями, організаціями роботодавців та їх об’єднаннями, недержавними засобами масової інформації було запропоновано 22 кандидатури.

Троє народних депутатів, які були серед претендентів, заявили про відкликання своїх кандидатур.

Члени Комітету заслухали кандидатів і шляхом рейтингового голосування обрали до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки Людмилу Рубаненко і Галину Шевченко.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді включити цих осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки за поданням фінкомітету ВР.

Довідка: Відповідно до Закону «Про Бюро економічної безпеки України», комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки України має складатися із дев’яти осіб: по троє від Верховної Ради, Кабінету Міністрів і Ради національної безпеки і оборони.

Парламент затверджує двох членів комісії за своєю квотою за поданням Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики і одного – Комітету з питань правоохоронної діяльності.