ФГВФО: вкладники МР Банку/Сбербанку з четвертої черги отримають 1,4 млрд грн

Все про економіку та фінанси

ФГВФО повідомляє, що 11 липня його виконавча дирекція погодила задоволення вимог кредиторів четвертої черги АТ «МР Банк» (раніше називався Сбербанк).

Так, вимоги 2366 кредиторів, включених до четвертої черги (вимоги вкладників-фізосіб, у частині, що перевищує виплачену Фондом гарантовану суму відшкодування) будуть задоволені у повному обсязі.Загальна сума коштів, спрямованих на розрахунок із кредиторами четвертої черги – понад 1,4 млрд грн.

«Прийняте рішення про задоволення вимог кредиторів четвертої черги “МР Банку” у розмірі 100% фактично означає, що навіть, попри те, що ліквідація “МР Банку” почалася до набрання чинності норми про повне відшкодування вкладів на період дії воєнного стану, усі вкладники-фізичні особи банку отримають свої кошти у повному обсязі. В умовах повномасштабної збройної агресії, яку переживає наша країна, - це дуже важливе рішення. Разом з тим, завершується процедура інвентаризації активів та формування ліквідаційної маси банку. Після цього Фонд матиме можливість виставляти на продаж активи банку. Розраховуємо, що і юридичні особи, клієнти банку, також отримають свої гроші за рахунок надходжень від продажу та управління активами”, - сказала Ольга Білай, заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів.

Відповідно до законодавства, задоволення вимог кредиторів здійснюється в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів.