ФГВФО продав будівлю Родовід Банку в центрі Києва

Все про економіку та фінанси

31 травня ФГВФО провів аукціон з продажу майнового комплексу (площею 6077,1 кв.м), який належить Родовід Банку та знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Петра Сагайдачного, 17.

Переможцем аукціону з пропозицією 280,6 млн грн стало ТОВ "Таймкол" (у держреєсті засновником цієї компанії вказаний Сергій Афанасьєв).

Додамо, що 1 червня планувався "голландський" аукціон ФГВФО з продажу пулу активів "Родовід Банку" на 8,9 млрд грн.

Стартова ціна на лот була 70,8 млн грн. У ході торгів вона могла знизитися до 14,2 млн грн.

Як зазначалося, до пулу активів увійшли понад 90 прав вимоги та майнових прав за кредитами, укладеними з суб’єктами господарювання, більше 440 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю, майнові права за векселем тощо. До забезпечення увійшли різні активи, розташовані в багатьох регіонах України. Зокрема, серед них: комерційна та житлова нерухомість, майнові комплекси, земельні ділянки, обладнання, транспортні засоби тощо.

Середній термін прострочення за кредитами – 12 років, близько третини позичальників – діючі юридичні особи. За 100 активами відкриті судові справи, за 15 – провадження Державної виконавчої служби, за 40 – кримінальні справи. За деякими кредитами відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж – окремо та в пулі, однак поки не були куплені.