ФГВФО продав 113 га землі Родовід Банку на Оболоні за 370 млн грн

Все про економіку та фінанси

30 червня ФГВФО продав на "голландському" аукціоні земельну ділянку Родовід Банку площею 113,5 га за 370 млн грн, пише mind.ua.

Покупцем стало ТОВ "Лентімекс Україна", яке було зареєстроване 18.06.2021. Засновник компанії - словацька компанія "Лентімекс", а бенефіціарами значаться Іван Проппер (Швейцарія) і Мартін Ліптай (Словаччина).

Це був сьомий аукціон з продажу цього активу, його намагалися реалізувати з 2018 року, тоді ціна встановлювалася на рівні 3,7 млрд грн.

Земельна ділянка розташована в Києві на Оболоні (на вул. Озерній, недалеко від станції метро «Героїв Дніпра», поруч з озером і затокою з причалом). Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлових будинків та об`єктів соціально-культурного призначення. Також тут є зелена зона для відпочинку.

Як зазначається, однією з причин тривалого продажу цього об`єкта нерухомості була наявність на землі газової труби, яку потрібно перенести (або знизити там тиск), а також низка арештів.

Вказана земельна ділянка належала компанії «Баски Плюс-2004» (її пов`язували з Дмитром Фірташем). Родовід Банк відсудив її, оскільки вона була забезпеченням за низкою непогашених кредитів.