ФГВФО: ліквідація банку "Фінансова ініціатива" завершена

Все про економіку та фінанси

Фонд гарантування вкладів повідомив, що 20 вересня рішенням його виконавчої дирекції було затверджено ліквідаційний баланс та звіт про виконання ліквідаційної процедури банку "Фінансова ініціатива".

Заява ФГВФО:

"Відповідно до приписів частини третьої статті 28 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», Фонд гарантування припиняє виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день затвердження ліквідаційного балансу банку. Разом з тим, згідно з частиною третьою статті 53 Закону з моменту затвердження ліквідаційного балансу ліквідаційна процедура банку вважається завершеною.

У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про припинення 20 вересня 2021 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Комерційний банк «Фінансова ініціатива» та завершення ліквідаційної процедури банку.

У межах виплати гарантованого відшкодування вкладниками ПАТ «Комерційний банк «Фінансова ініціатива» отримано 3 763,4 млн грн, що становить 96,3% від загальної гарантованої суми.

Водночас, інформуємо, що відповідно до статті 52 Закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені в результаті ліквідаційної процедури та продажу майна (активів) банку на дату складення ліквідаційного балансу, вважаються погашеними".