Податковий режим "Дія City" запрацює в кінці січня - на початку лютого, - міністр

Все про економіку та фінанси

Спеціальний правовий режим для ІТ-компаній Дія.City запрацює наприкінці січня 2022 року, заявив віце-прем`єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прес-конференції, пише "Укрінформ".

"Проєкт Дія.City уже пройшов фундаментальні кроки - це прийняття законопроєктів і в січні він запрацює. Наприкінці січня - на початку лютого компанії зможуть подавати заявки і сплачувати податки за новою податковою системою. При цьому всі системи, які працювали до цього, залишаються. Це буде як альтернатива, нова опція", - сказав Федоров.

Він додав, що Дія.City надасть можливість ІТ-компаніям у пять разів менше сплачувати податки, якщо порівнювати з тією податковою системою, яка наразі працює в Україні для компаній.

За словами віце-прем`єра, новий правовий режим, окрім податків, включає в себе також юридичну систему, яка дасть змогу залучати інвестиції та вирішувати проблеми ІТ-компаній.

Федоров зазначив, що завдяки Дія.City в Україні до 2025 року зросте кількість ІТ-фахівців до 450 тис., а ІТ-галузь приноситиме 16-17 млрд грн доходів у бюджет.