ФДМУ скасував аукціон з продажу ОГХК, його можуть перенести на грудень

Все про економіку та фінанси

Фонд держмайна повідомив, що скасував аукціон з приватизації АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", який мав відбутися 29 жовтня, пише "БізнесЦензор".

"До Фонду держмайна надійшло дві заявки на участь в аукціоні з приватизації АТ "ОГХК", одна з яких не відповідає вимогам чинного законодавства. Оскільки аукціон не може бути проведений з одним учасником, Фонд державного майна визначить нову дату аукціону", – йдеться у повідомленні ФДМУ.

Нову дату проведення аукціону визначить аукціонна комісія, яке відбудеться 29 жовтня.

"Аукціон може бути призначений орієнтовно на грудень цього року, з дотриманням вимог чинного законодавства. Точну дату проведення аукціону визначить аукціонна комісія 29 жовтня", – заявив заступник голови Фонду держмайна Тарас Єлейко.

Нагадаємо, що ОГХК виставлялася на аукціон 31 серпня, на участь у ньому подали заявки три претенденти, проте ФДМ не допустив двох із них, у зв`язку з чим скасував продаж. Стартова ціна на повторному аукціоні залишилася незмінною – 3,7 млрд грн.

Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу інвестувати щонайменше 400 млн грн у модернізацію підприємства. Серед інших умов: не звільняти працівників протягом шести місяців та забезпечити соціальні гарантії перед працівниками, надавати воду комунальним підприємствам-споживачам.