Емісія: Приватбанк допускає, що попросить рефінансування в НБУ для виплат Суркісам

Все про економіку та фінанси

Прес-служба Приватбанку в коментарі для агентства «Інтерфакс-Україна» заявила, що банк допускає необхідність залучення рефінансування НБУ для виплат за позовами Суркісів.

"Приватбанк отримав інформацію про статус виконавчого провадження. У разі необхідності виконання дій за виконавчим провадженням банк може звернутися до Національного банку для рефінансування з метою забезпечення високого рівня ліквідності", - зазначили в націоналізованому банку.

За даними прес-служби, з наближенням кінця року Приватбанк зосереджений, насамперед, на забезпеченні виконання необхідних норм резервування, перерахування клієнтських платежів до бюджетів, забезпечення необхідного рівня ліквідності для виконання платежів клієнтів - і юридичних осіб, і фізичних осіб напередодні свят.

Про систематичні програші держави в судових спорах із Суркісами (у т.ч. невдалі спроби НБУ та Мінфіну заблокувати стягнення коштів з Приватбанку на користь Суркісів) читайте тут і тут.

Про систематичні програші держави в судових спорах з "приватівцями" щодо необхідності погашення Приватбанком його боргів перед НБУ по рефінансуванню див. тут.