Екс-посадовцю Діамантбанку повідомили про підозру в справі на 25 млн грн

Все про економіку та фінанси

Офіс генпрокурора інформує, що за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру колишньому начальнику управління банку у розтраті коштів (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу).

За даними слідства, службовими особами виведеного з ринку Діамантбанку "систематично укладались завідомо збиткові угоди щодо придбання чи продажу іноземної валюти з іншою фінансовою установою". Як зазначається, "внаслідок цього банку завдано збитки в особливо великому розмірі". 

Цитата з повідомлення Офісу генпрокурора:

"Відповідно до проведеної експертизи підтверджено нанесення збитків банку, який перебуває у державному управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, на загальну суму понад 25 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Також триває комплекс слідчих та інших процесуальних дій, встановлюються всі особи, причетні до злочинної діяльності.

Правопорушення викрито прокурорами окружної прокуратури за оперативного супроводу Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму ДЗНД СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду".