Екс-партнер Хорошковського по Merx купує у ФГВФО офіс ВТБ Банку за 294 млн грн

Все про економіку та фінанси

Фонд гарантування з другої спроби продав на аукціоні головний офіс ВТБ Банку, розташований на перетині вул. Пушкінської та бульвару Т.Шевченка в центрі Києва, пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані системи "Прозорро.Продажі".

Переможцем аукціону з пропозицією 294,3 млн грн стало ПрАТ "Діпробудмашина" бізнесмена Вадима Григор`єва.

Торги за англійською моделлю відбулися у вівторок. Стартова ціна була 279,9 млн грн. Конкурентами "Діпробудмашина" були ТОВ "Форчунер Ріелті" і ТОВ "Електронні торгові технології".

Відповідно до опису лота, 8-поверхова офісна будівля преміум-класу має підземний паркінг, два ліфта. Оснащено сучасними інженерними системами та автономним електропостачанням.

Як повідомлялося, перша спроба продажу головного офісу ВТБ Банку відбулася 6 липня за ціною 400 млн грн, однак безуспішно. Для повторних торгів ФГВФО знизив ціну майже на 30%. 

Раніше структури В. Григор’єва придбали офіс банку “Хрещатик” (за адресою м. Київ, вул. Прорізна, 8) та два офісні центри в Києві, які належали ВТБ Банку. Крім того, торік компанія Григор`єва отримала дозвіл АМКУ на придбання в НБУ офісу збанкрутілого "Експобанку".

Як пише "БізнесЦензор", також Григор`єв купив київський бізнес-центр "Ренесанс" в "Альфа-банку"

В. Григор`єва називають власником меблевої групи Merx, співвласником якої (разом з Григор`євим) до 2004 року був Валерій Хорошковський. На початку нульових Хорошковський та Григор`єв також входили до спостережної ради Укрсоцбанку і володіли металотрейдером "Бові".