"ЕКОдепозити": 8,5 млрд грн заощаджень клієнтів Укргазбанку покращують екологію

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомляє, що сума заощаджень на його «ЕКОдепозитах» перевищила 8,5 млрд грн.

"Це саме ті кошти, що спрямовані виключно на фінансування «зелених» проєктів. Отже, заощадження українців не лише безпечно зберігаються у надійному банку, а й покращують екологію країни, захищаючи довкілля. Адже коли ви розміщаєте кошти на «ЕКОдепозитах», ми виділяємо аналогічну суму на фінансування еко-проєктів. Таким чином ми разом розбудовуємо чисте та безпечне майбутнє нашої країни", - зауважує Укргазбанк.

Банк додає, що кожен вкладник, відкриваючи «ЕКО-депозит», робить практичний внесок в екомодернізацію країни, бо розміщених коштів наразі вже досить для фінансування 313 енергоефективних проектів. А це – щорічне скорочення викидів СО2 на 372,9 тис. тонн, вироблення на 528,2 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 211 тис. українських сімей, а також заміщення використання викопного палива на 427,2 тис. Гкал для опалення майже 124 тис. квартир.

Щодо «ЕКОдепозит Плюс», то це депозит, завдяки якому вклади українців фінансують виключно еко-проєкти 2 та 3 категорії викидів. Це масштабні проєкти, за якими банк надає зменшену ставку за кредитами, тобто ті, що намагаються мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Наразі розміщених на ньому коштів - 10,7 млн грн, вже вистачить на фінансування екопроєктів із щорічним скороченням викидів СО2 на 2 тис. тонн, вироблення на 2,8 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 1,1 тис. сімей, а також заміщення використання викопного палива на 2,3 тис. Гкал для опалення майже 700 квартир.

Нагадаємо, що поповнити або пролонгувати депозитний вклад в Укргазбанку можна не виходячи з дому – через Контакт-центр у режимі 24/7. Отримати більше інформації щодо умов «ЕКОдепозиту» можна тут