Джонсон: перемир`я буде недостатньо, щоб скасувати санкції Британії

Все про економіку та фінанси

Угоди про припинення вогню між Росією та Україною буде недостатньо, щоб спровокувати скасування британських санкцій, заявив прем`єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон на зустрічі з міністрами, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Прем`єр-міністр сказав, що саме припинення вогню не стане причиною для зняття санкцій Великої Британії з Росії", - сказав прессекретар Джонсона.

"Він сказав, що тиск на Путіна необхідно посилити як шляхом подальших економічних заходів, так і надання військової допомоги, щоб Росія повністю змінила курс" - додав він.

Як повідомлялося, Україна на переговорах у Стамбулі виступила з пропозицією про підписання нового міжнародного договору про гарантії безпеки.

Як заявив Чалий, гарантії безпеки для України є можливим дипломатичним форматом завершення війни..

За його словами, "ключова вимога - чіткі юридично зобов`язальні гарантії Україні, які за своїм змістом і формою мають бути аналогічними частині 5 статуту НАТО.

Росія після переговорів вирішила кардинально скоротити бойові дії на київському та чернігівському напрямках, повідомила російська делегація у Туреччині.