Другий раунд переговорів української та російської делегацій: підсумки

Все про економіку та фінанси

Другий раунд переговорів з Росією не дав бажаного для української сторони результату, проте було досягнуто розуміння щодо організації гуманітарних коридорів, заявив на брифінгу радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, пише Liga.net.

"На превеликий жаль, ми не отримали тих результатів, на які розраховували. Єдине – обговорили досить докладно гуманітарний аспект, тому що чимало міст зараз перебувають в оточенні, там драматична ситуація з продуктами, медикаментами, евакуацією", – сказав він.

Подоляк зачитав комюніке після переговорів. У ньому йдеться про те, що сторони досягли розуміння про спільне забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного населення, доставлення медикаментів та продуктів до місць найбільш запеклих боїв з можливістю тимчасового припинення вогню в районах евакуації.

"Тобто не скрізь, а лише в тих місцях, де будуть гуманітарні коридори, можливо, буде припинення вогню на час проведення евакуації", – пояснив Подоляк, наголосивши на слові "можливо".

За його словами, для цього найближчим часом будуть організовані спеціальні канали комунікації та будуть сформовані логістичні процедури.

Подоляк вважає, що найближчим часом буде продовжено обговорення всього блоку питань.