Dragon Capital придбала у ФГВФО офіс "Фортуна-Банку" за 170 млн грн, спершу ж ціна була 370 млн

Все про економіку та фінанси

ТОВ "Інвесткепітал", що входить до групи компаній Dragon Capital, придбало будівлю АТ "Фортуна-банк" вул. Боричів Тік, 35-В у Подільському районі Києва, виставлену на продаж Фондом гарантування вкладів фізосіб, пише "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні у Фонду гарантування вкладів придбали один об`єкт за 170 млн грн", - повідомив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала на зборах Європейської Бізнес Асоціації у вівторок.

Як писав Finbalance, на першому аукціоні з продажу офісу "Фортуна-Банку" його ціна була встановлена на рівні 370 млн грн. Причому на цей об`єкт нерухомості накладався арешт за клопотанням слідчого СБУ.

Згідно з паспортом аукціону на ProZorro. Продажі, стартова ціна лота становила 127,3 млн грн. У лот увійшли нежитлова будівля площею майже 4 тис. кв. м, а також земельна ділянку площею 0,085 га.

ТОВ "Інвесткепітал" створено в червні 2017 року, основним видом діяльності є надання в оренду та експлуатацію власного та орендованого майна.

Згідно дані Єдиного держреєстру, учасниками ТОВ є ТОВ "Фінансова компанія "Інвесткепітал" (99,98%), ТОВ "Драгон Капітл Інвестментс" (0,02%). Кінцевим бенефіціаром вказано Томаша Фіала.

Розмір статутного капіталу складає 5 млн грн.

АТ "Фортуна-банк" був визнаний неплатоспроможним у січні 2017 року.

Як повідомлялося, Dragon Capital спільно із співінвесторами за три роки інвестували в покупку об`єктів комерційної нерухомості в Україні близько $ 400 млн.

Як повідомлялося, ДК Dragon Capital спільно із співінвесторами з 2016 року активно інвестує в покупку комерційної нерухомості, переважно, в Києві та Київській області. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC. Портфель інвестфонду, станом на жовтень-2018, включає кілька бізнес-центрів - київські "Прайм" і "Євразія", БЦ на вул. Велика Васильківська, 98, "Горизонт Парк", БЦ Platinum, запорізький БЦ "Eco Tower".