Dragon Capital придбала логістичний комплекс "Амтел"

Все про економіку та фінанси

Компанія UCPIH Ltd, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання офісно-логістичного комплексу "Амтел" у с. Білогородка Київської області. Площа комплексу — 100 208 кв. м, продавець — міжнародна девелоперська компанія Amtel Properties, повідомили у Dragon Capital, пише НВ.

«Логістичний комплекс класу А розташований безпосередньо на фасаді траси T1012, між Одеською та Житомирською трасами за 6 км від кільцевої дороги Києва», — сказано в повідомленні.

«Ми раді оголосити про придбання 11-го логістичного комплексу до нашого портфелю складської нерухомості, — заявив Володимир Тимочко, керуючий директор з прямих інвестицій Dragon Capital. — Комплекс Амтел стане найбільшим об`єктом у нашому портфелі, а його придбання дозволить наростити площу складів під нашим управлінням на правому березі Дніпра до 294 тис. кв. м, і загалом в Україні - до 391 тис. кв. м».

За словами Тимочка, ця інвестиція підтверджує віру групи компаній у перспективність сектора складської та промислової нерухомості в Україні. Зокрема, Dragon Capital планує продовжувати інвестиційну активність у цьому секторі, в тому числі через реалізацію індустріальних парків Е40 у Києві і М10 у Львові. У цьому році планується початок будівництва перших черг цих проектів площею 25 500 кв. м і 14 500 кв. м відповідно.