ДПС проведе додаткову перевірку через мільярдне донарахування мережі "Сінево"

Все про економіку та фінанси

Державна податкова служба розгляне можливість щодо додаткової перевірки у справі про додаткові нарахування податків мережі лабораторій "Сінево Україна", повідомив в.о. глави ДПС Михайло Тітарчук, пише "БізнесЦензор".

"Беру дану ситуацію під особистий контроль. Та наголошу, що ТОВ "Сінево Україна" ще раніше запросили до діалогу з Державною податковою службою України. З урахуванням документів, які надало підприємство, ми розглянемо можливість проведення додаткової перевірки – задля винесення справедливого рішення", – зазначив Тітарчук.

Раніше повідомлялося, що восени Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків провело в компанії "Сінево Україна" планову податкову перевірку, за результатом якої їй було нараховано додаткові податки у розмірі 1,08 млрд грн.

Податківці звинувачують "Сінево Україна" у ненаданні необхідних для перевірки документів, які підтверджують витрати компанії. Зі свого боку компанія "Сінево" не погодилася з цим рішенням і 7 грудня подала заперечення до такого акту перевірки. Податкова розглядатиме їх до 20 грудня 2021 року.