"Дочка" Сбербанку офіційно повідомила про зміну назви на "МР Банк"

Все про економіку та фінанси

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, українська "дочка" російського Сбербанку змінила назву на АТ "МР Банк" (АТ "Міжнародний резервний банк"), пише "Інтерфакс-Україна".

За інформацією Opendatabot, зміна назви відбулася 10 грудня.

На минулому тижні "дочка" Сбербанку розіслала контрагентам лист про зміну назви, інформував портал "Мінфін".

13 грудня "дочка" Сбербанку в офіційному повідомленні на своєму сайті заявила про зміну назви, зауважує "Український капітал".

Раніше з посиланням на матеріали Українського патентного відомства повідомлялося, що Сбербанк ще в 2018-2019 роках. подав до "Укрпатенту" заявки на реєстрацію назв "Міжнародний резервний банк" українською, російською та англійською мовами, а також пов`язані з цим торгові знаки.

Як писав Finbalance, 27.09.2021 російський Сбербанк ухвалив рішення про зміну назви однойменної "дочки" в Україні на "Міжнародний резервний банк" (скорочена назва - "МР Банк").

11.11.2021 Госпсуд м. Києва за клопотанням "дочки" російського Сбербанку надав їй відстрочку на 9 місяців (до 11.08.2022) на виконання рішення цього суду від 18.04.2017 у справі №910/570/16 (залишене без змін постановою Північного апеляційного госпсуду від 28.04.2021 і постановою Верховного Суду від 19.08.2021), яким було задоволено позов Ощадбанку та заборонено "дочці" Сбербанку використання торговельної марки “Сбербанк” у всіх сферах діяльності (у т.ч. при наданні послуг, у діловій документації, в рекламі, в назві доменних імен тощо).

У листопаді глава російського державного Сбербанку Герман Греф заявляв, що Сбербанк активно шукає варіант продажу української "дочки", але для цього процесу є юридичні складнощі, з огляду на запроваджені санкції. "Ми намагатимемося шукати, звичайно, варіанти відходу з ринку, тому що ми не бачимо подальших перспектив нашого перебування там [в Україні]", - сказав Греф.