Димінський продав свою частку в мережі WOG. Задля нафтової держкомпанії ім. Порошенка?

Все про економіку та фінанси

Львівський бізнесмен Петро Димінський вийшов з групи WOG, продавши свою частку акцій партнерам. "Петро Петрович Димінський в кінці минулого року вийшов з акціонерів компанії WOG. Це рішення акціонерів, яке було прийнято всередині компанії", - сказав в коментарі агентству "ЛігаБізнесІнформ" гендиректор і партнер WOG Сергій Корецький.
.
За його словами акції в групі WOG, які належали Димінському, були перерозподілені серед діючих акціонерів. "На початку 2017 року акціонери зібрали весь топ-менеджмент і повідомили, що в рамках планового процесу сталася така транзакція, а саме: Петро Димінський вийшов з числа акціонерів WOG, а існуючі акціонери викупили у нього його частку в рамках існуючого акціонерної угоди", - пояснив Корецький. За словами топ-менеджера, переговорний процес про передачу акцій тривав тривалий час і рішення стало взаємовигідним для всіх учасників.

Нагадаємо, WOG - один з основних активів групи «Континіум». Він об`єднує 512 автозаправних станцій, розташованих у всіх областях України, і 32 нафтобази. Також компанія володіє Херсонським нафтопереробним заводом. Петру Димінському належало 25% акцій WOG. Після смерті бізнесмена Ігоря Єремєєва співвласниками групи Континіум є нардеп Степан Івахів, Петро Димінський, Сергій Лагур і Сергій Корецький. Петро Димінський також володіє медіахолдингом ZIK та футбольним клубом «Карпати».

Про інсайдерські кредити в "Банку інвестицій та заощаджень", який підконтрольний групі "Континіум", читайте тут. Про боргові спори WOG з Фондом гарантування через борги перед збанкрутілим банком "Форум" див. тут.

Про розслідування прокуратури щодо сумнівних операцій WOG з "Укрзалізницею" читайте тут і тут, про фігурування "Банку інвестицій та заощаджень" у справі Онищенка (який, до речі, входить у згадану вище депутатську групу "Воля народу") див. тут

Як пише "Економічна правда" з посиланням на власні джерела, П. Димінський та міністр енергетики Ігор Насалик сьогодні займаються створення держпідприємства ДП "Українська паливно-енергетична компанія" (УПЕК), яке буде контролюватися командою президента. Як зазначається, це держпідприємство може об`єднати активи мережі АЗС "БРСМ" Едуарда Ставицького, а також Одеський НПЗ Сергія Курченка.