Держстат оновив три форми звітів про ціни

Все про економіку та фінанси

Наказом Держстату від 04.05.2022 р. №75 затверджено форму №1-ціни (житло) (квартальна) «Звіт про ціни на ринку житла». Вона вводиться в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2023 року. Подаватимуть цю звітність юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, які здійснюють будівництво житлових будівель, та юрособи - агентства нерухомості відповідно до затвердженої методології . Граничний термін подання звіту - не пізніше 9-го числа місяця, наступного за звітним періодом, пише "Ліга:Закон".

Наказом Держстату від 04.05.2022 р. №76 затверджено форму №1-ціни (пром) (місячна) «Звіт про ціни виробників промислової продукції». Вона вводиться в дію, починаючи зі звіту за січень 2023 року. Звітуватимуть за цією формою юрособи, відокремлені підрозділи юросіб відповідно до затвердженої методології. Граничний термін подання цього звіту - не пізніше 4-го числа місяця, наступного за звітним періодом.

Наказом Держстату від 04.05.2022 р. №77 затверджено форму №1-ціни (послуги) (квартальна) «Звіт про ціни виробників послуг». Подавати цей звіт доведеться юрособам, відокремленим підрозділам юросіб відповідно до затвердженої методології не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним періодом. Граничний термін його подання - не пізніше 4-го числа місяця, наступного за звітним періодом.