Держпрограму "Теплі кредити" можуть продовжити ще на рік

Все про економіку та фінанси

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження готує продовження дії програми "теплих кредитів" на 2022 рік. Про це під час засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг заявив голова Держенергоефективності Валерій Безус, пише "Укрінформ".

"Є бюджетна програма, яку ми доопрацьовуємо - пролонгація на 1 рік. Там є низка заходів, у тому числі, продовження так званих "теплих кредитів" для населення. Також там є можливість профінансувати заходи по теплокомуненерго і заходи з водозабезпечення та водовідведення", - сказав Безус.

Він зауважив, що "теплі кредити" є реальним механізмом допомоги населенню у впровадженні заходів енергоефективності. Але проєкт держбюджету на 2022 рік наразі не передбачає фінансування цієї програми.

За словами Безуса, у разі продовження "теплих кредитів" ще на рік програма потребуватиме виділення близько 1 млрд гривень.

Як повідомлялося, станом на липень із державного бюджету учасникам програми "Теплі кредити" відшкодовано 120,97 млн гривень за проведення заходів з енергоефективності.

Програма "Теплі кредити" мала закінчитися у 2020 році, але Кабмін продовжив її на рік.