Дельта Банк спростовує інформацію зі ЗМІ про своє банкрутство

Все про економіку та фінанси

Дельта Банк спростовує всі заяви про своє банкрутство, проблеми з ліквідністю або введення тимчасової адміністрації. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті фінустанови.

Коментуючи відповідні матеріали в ЗМІ, прес-служба банку називає їх замовними й такими, що мають на меті “очорнити імідж Дельта Банку та дестабілізувати фінансову ситуацію”. “Показово, що статті розміщуються без вказівки імені журналіста та виключно на неавторитетних інтернет-порталах”, - констатують у фінустанові.

Як наголошується, Дельта Банк отримав прибуток за травень 40,4 млн. грн., з початку року — 141,7 млн. грн. 29 квітня банк збільшив статутний капітал на 60% до 3,7 млрд грн. Депозитний портфель фізосіб за червень зріс на 563 млн. грн.

“Усі виплати здійснюються відповідно до норм, встановлених НБУ, щодо видачі грошових коштів з депозитних рахунків. Залишки на кореспондентських рахунках Дельта Банку на початок червня збільшилися та складають 1,5 млрд. грн <...> Із 24 червня Дельта Банк збільшив ліміти на зняття готівки в банкоматах до 5 000 грн. з однієї платіжної карти на добу”, - зауважують в банку.