Данілов: воєнний стан буде введено в разі вторгнення РФ

Все про економіку та фінанси

Секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу заявив, що в разі вторгнення РФ до України відразу буде запроваджено воєнний стан, пише "Цензор.НЕТ".

"Нас цим вторгненням постійно лякають. Ми чітку усвідомлюємо всі процеси, які відбуваються в РФ і Білорусі. У разі вторгнення РФ до України одразу буде введено воєнний стан. Відповідно, всі будуть проінформовані", - зазначив О. Данілов.

Він додав, що в разі збройної атаки Росії на Київ чи будь-яке інше місто, українська армія готова до миттєвої відсічі, пише Liga.net.

"Що стосується атаки чи на Київ, чи на інше наше місто – відсіч буде дана миттєво. Ми на сьогоднішній день усвідомлюємо ті ризики, які існують з боку РФ. Ми ясно розуміємо, що наше військо готове до відсічі", – зауважив секретар РНБО.

За його словами, рішення про загальну мобілізацію в Україні немає, але в  разі потреби його буде ухвалено, пише "Інтерфакс-Україна".

"Щодо мобілізації, це рішення ухвалюватиметься окремо. На сьогодні такого рішення ще немає. У разі потреби його буде прийнято", - сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО у Києві в середу.