Данілов: РНБО затвердило положення про реєстр олігархів

Все про економіку та фінанси

Рада національної безпеки і оборони в травні провела засідання й проголосувала за положення про реєстр олігархів, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, пише Liga.net.

За його словами, відповідний указ президента з`явиться найближчим часом. Данілов підкреслив, що реєстр олігархів "буде обов`язково".

"Інша справа – хто в ньому буде, в який спосіб це буде відбуватись і чи є в нас сьогодні час приділяти цьому питання максимальну увагу. Але ми маємо діяти по закону", – додав він.

Чи допомогла війна провести певну деолігархізацію, можна говорити після завершення російського вторгнення, переконаний Данілов. "Ті люди, яких можна вважати олігархами, по-різному себе поводять. Хтось залишився у країні, а хтось втік. Хтось допомагає максимально армії, хоча не робить селфі, не розповідає про кожну автівку за €20 000, що сам її привіз", – пояснює секретар РНБО.

На уточнювальне запитання, чи йдеться про п`ятого президента Петра Порошенка, Данілов заявив, що не тільки. "Так само як і коли почали фотографуватися з автоматами – я таких називаю "селфістами". Дуже дратує, коли з війни починають робити політичний кіч. І таких, на жаль, багато", – каже він.