Данілов: під критерії олігархів підпадають 86 осіб

Все про економіку та фінанси

Під визначення ознак закону "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" нині підпадають близько 86 осіб. Про це секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов повідомив на нараді щодо стану виконання цього законодавчого акту, пише Lb.ua.

"Учасники наради обговорили інформацію щодо основних етапів формування та ведення Реєстру, а також проблемні питання реалізації згаданого Закону.

О. Данілов акцентував на важливості посилення міжвідомчої співпраці для підвищення ефективності його виконання", – зазначено в повідомленні Апарату РНБО.

За результатами наради дано низку протокольних доручень Кабінетові Міністрів, Антимонопольному комітетові України, СБУ та НБУ.

Участь у нараді взяли прем’єр-міністр Денис Шмигаль, перший віце-прем’єр Юлія Свириденко, міністр юстиції Денис Малюська, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, голова Антимонопольного комітету Ольга Піщанська, т.в.о. голови СБУ Василь Малюк, посадові особи Апарату РНБО.

12 липня Данілов повідомив, що вже готовий Реєстр олігархів, але поки що не було жодного рішення влади, щоб когось у нього вносити. Продовжується збір документів та іншої інформації щодо кожного кандидата в реєстр.