CNN: США можуть відключити РФ від SWIFT, якщо РФ нападе на Україну

Все про економіку та фінанси

Адміністрація президента Джо Байдена розглядає можливість застосування таких санкцій проти Росії, загроза запровадження яких може утримати президента Росії Володимира Путіна від вторгнення в Україну. Про це CNN повідомили джерела, близькі до центру ухвалення рішень у Білому Домі, констатує Liga.net.

Обговорювані варіанти, за їхніми словами, включають заходи проти членів найближчого оточення Путіна, російської енергетичної галузі, а також потенційно "ядерний" варіант – відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT.

Джерела агентства заявили, що остаточні рішення про те, які санкції застосовувати і коли, поки що не прийняті. Адміністрація Байдена зараз веде переговори з європейськими партнерами, багато з яких мають тісніші економічні зв`язки з Росією, сподіваючись на спільні узгоджені дії.

"Ми зібрали до біса агресивний пакет", – сказало джерело CNN. Він вважає, що Росія має усвідомлювати, що у разі її вторгнення в Україну проти неї буде введено найжорсткіші економічні санкції, які будь-коли застосовувалися – за винятком, можливо, санкцій проти Ірану та Північної Кореї.