CNN: США готують ще один пакет військової допомоги для України на $800 млн

Все про економіку та фінанси

Сполучені Штати готують ще один пакет військової допомоги Україні на суму 800 млн доларів, повідомляє CNN із посиланням на трьох високопосадовців адміністрації президента США та двох джерел, знайомих із планом, констатує "НВ".

За їхньою інформацією, деталі останнього пакету все ще обговорюються та можуть змінитися. За словами одного високопосадовця адміністрації, новий пакет може бути схвалений протягом наступних 36 годин.

Інший представник адміністрації сказав, що терміни не зафіксовані, і це може статися найближчими днями. Він зазначив, що розмір пакету також може змінитись «в останню хвилину».

За даними медіа, адміністрація Байдена працює над тим, щоб якнайшвидше надати Україні допомогу в забезпеченні безпеки, оскільки там вважають, що війна перебуває в критичній стадії.

Повідомляється, що продовження допомоги США може мати значення, коли Росія почне більш агресивний наступ на сході України, заявили треті представники адміністрації.

Як стверджує CNN, більш відкрита місцевість (степ — прим.) у цьому регіоні сприяє використанню артилерії та систем дальньої дії, тому адміністрація Байдена зробила ставку на швидке розгортання таких систем у міру того, як бойові дії переміщуються з Київської області на Донбас.

Раніше Байден заявив, що планує направити в Україну більше артилерії.