Черкаська область переходить у "червону" зону з 12 листопада

Все про економіку та фінанси

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення встановити з 12 листопада червоний рівень епідемічної небезпеки на території Черкаської області. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, пише "Укрінформ".

Немчінов зауважив, що червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. Водночас обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників і відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Для повністю вакцинованих громадян також не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Раніше міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко зазначав, що в зоні ризику для переведення на "червоний" рівень епідемічної небезпеки також Харківська і Вінницька області.

Як повідомлялося, станом на 9 листопада, до червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Київ та 16 областей: Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську.