Будівельні проекти "Аркади": МВС назвало компанію, яка добудує ЖК з 11 тис квартир

Все про економіку та фінанси

Київська міська держадміністрація та компанія-забудовник "Столиця Груп" збираються підписати меморандум про добудову 11 000 квартир у проектах банку "Аркада", повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, пише Liga.net.

"Разом із забудовником і КМДА до 5 лютого планується підписати меморандум, за яким почнеться велика робота - добудувати 11 000 квартир", - заявив заступник глави МВС Антон Геращенко.

Також в МВС розглядають можливість направлення грошей в недобудовані об`єкти. Пізніше житло в таких проектах могли б отримати поліцейські і рятувальники за лізинговою програмою МВС, додав Геращенко.

Stolitsa Group - київський забудовник, компанія литовського інвестхолдингу BT Invest, який розвиває мережу супермаркетів Novus і ТРЦ Retroville. Серед проектів "Столиця Груп" - ЖК Галактика, ЖК Варшавський 2 і ЖК Софіївська брама. Всього компанія побудувала більше 20 об`єктів. 

Пов`язана з банком "Аркада" компанія "Аркада-Будівництво" будує 39 будинків у двох великих житлових масивах Києва "Еврика" - в Голосіївському і "Патріотика" - в Дарницькому районах.

25 серпня 2020 року НБУ визнав банк "Аркада" неплатоспроможним.

26 серпня глава МВС Арсен Аваков заявив про розкрадання 9 млрд грн з фондів фінансування будівництва банку "Аркада". Він повідомив також про відкриття кримінальної справи.

28 серпня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що "Київміськбуд" проведе аудит недобудованих об`єктів банку Аркада.

24 грудня президенту банку "Аркада" Костянтину Паливода" повідомили про підозру у привласненні 50 млн грн.