Британія не виключає збільшення поставок зброї для України

Все про економіку та фінанси

Великобританія не виключає, що збільшить кількість зброї, яку передасть незабаром Україні. Про це в інтерв’ю The Daily Mail розповів міністр оборони Великобританії Бен Воллес, констатує "Укрінформ".

“Я продовжу ретельно стежити за необхідністю розширення обсягу постачання оборонної зброї до України. Я не виключаю нічого, що могло б допомогти самообороні України”, - сказав Воллес.

За його словами, Британія вже надіслала до України 2000 протитанкових гранатометів.

“Об’єднане королівство рішуче налаштоване стояти пліч-о-пліч з Україною, підтримувати її суверенітет та спільні інтереси. Ми вже вісім років допомагаємо їм розбудовувати оборонні можливості й вирішили збільшити цю допомогу на тлі російської агресії”, - зазначив міністр.

Як повідомлялось, 17 січня Бен Воллес під час виступу в Палаті громад британського парламенту заявив, що Велика Британія поставить Україні легкі протитанкові оборонні системи озброєнь.

“Ми ухвалили рішення про постачання Україні легких протитанкових систем оборонної зброї”, ‒ сказав Воллес, додавши, що “вони не є стратегічною зброєю і не становлять загрози для Росії. Їх слід використовувати для самооборони”.

Рішення надіслати зброю, за словами міністра оборони Сполученого Королівства, було відповіддю на “дедалі більш загрозливу поведінку з боку Росії”. А ”невелика кількість” британських військових допоможе навчити українські війська використовувати цю зброю.